כשמדובר במילוי נפחים להגנה על מוצרים בזמן משלוח או שינוע, כריות אוויר הן למעשה "הדבר החם היום".
יותר ויותר שחקני מסחר בשוק הגלובלי והמקומי עושים את המעבר לשימוש בכריות אוויר למילוי נפחים בזכות קלות השימוש והעלות הנמוכה שלהן. שלא לדבר על כך שהן ידידותיות יותר לסביבה בהשוואה לצורות חלופיות של מילוי חללים.

4 סיבות לכך שכריות אוויר מועילות לעסקים בכל העולם:

#1 הגנת מוצר.
מכיוון שעסקים מחפשים שיפור מתמיד ותהליכים יעילים, הפחתת נזקי המוצר במהלך המשלוח היא לרוב הפריט הראשון לבדיקה. כריות אוויר מספקות הגנת מעבר מעולה למוצר על ידי הרחקת אותו מוצר מהאריזה החיצונית הנוקשה של הארז. בניגוד לבוטני קלקר או חומרי מילוי נייר, בזכות כריות האוויר, המוצר אינו מסוגל לנוע בתוך הקופסה עם פחות חומר בשימוש.
עבודה לא נכונה בזמן האריזה יכולה לבסוף לגרום לסחורה פגומה, מה שמביא לעלויות גבוהות ולחץ על כל תהליך ההפצה.
בעת אריזה עם כריות אוויר, ניתן להניח אותן מעל ומסביב למוצר להגנה מלאה. מלבד סיוע בעמידות בפני פגיעות, כריות האוויר עשויות מחומר שאינו שוחק והמשמעות היא שהמוצר יגיע מבריק וחדש ללקוח קצה.
#2 הפחתת עלויות.
כמו בכל עניין עסקי, הדבר הראשון שמדבר הוא – הכסף! לכן כנראה שהשאלה הראשונה שתעלה היא: "האם כריות האוויר חוסכים את העלויות הכוללות?".
כריות האוויר הן קלות משקל ולא מוסיפות כמעט משקל נוסף למשלוח, מה שיחסוך בעלויות ההובלה.
מכיוון שכריות אוויר מגיעות בגדלים שונים ואינן דורשות ניפוח מלא, ניתן להתאים אישית את ההגנה של כל מוצר בקלות. מה שמפחית את הצורך במספר שכבות של הגנה על אריזה.
כריות אוויר למילוי נפחים פשוטות מאוד לשימוש מה שמאפשר לחסוך בזמן אריזה + כוח אדם = כסף.

 


#3 קלות שימוש.
בין כל כרית לכרית בגליל קיימת פרפורציה. אותה פרפורציה מאפשרת לקרוע כל כרית בנפרד ולעשות שימוש יעיל, מהיר וחכם יותר בתהליך האריזה. צמצום בזבוז החומרים הוא גורם חשוב ביעילות העסקית הכוללת ויכול להוביל לחיסכון מרשים בשורה התחתונה.


אם נחשוב גם על הצד שמקבל את האריזה – שימוש בכריות אוויר נותן ערך מוסף ללקוחות הסופיים - חווית פתיחה קלה ונעימה עם מינימום התעסקות. בוטני קלקר למשל, נוטים להתפרק בקלות לחתיכות קטנות מה שגורם לבלגן עצום ולהתעסקות בניקיון.


#4 אלטרנטיבה ידידותית לסביבה.
בניגוד לאריזה בוטנים וחומרי קלקר העשויים מצבעים שונים ובמקרים מסוימים אינם ניתנים למחזור, כריות האוויר עשויות חומרים ניתנים למחזור ושימוש מחדש הן מצד הלקוח והן מצד מפעלי המחזור.

 

 


בשורה התחתונה, כשזה מגיע לצרכי אריזה ומילוי נפחים להגנה על מוצרים, נראה כי כריות האוויר הן הבחירה האידיאלית. הן מבחינת ייעול העבודה, הן מבחינת עלויות, הן מבחינת החוזק והן מבחינת הסביבה.