גוטליב אריזה מציגה קו מוצרים חדשני וייחודי מבית היוצר של EMBA PROTEC גרמניה.
הדגש הוא על אריזה המגינה בקלות, יעילות ומהירות על המוצר הסופי, כמו-גם אריזה מושלמת למוצר, מוכנה למשלוח ליעד הסופי תוך 10 שניות, ללא צורך באריזה נוספת.

האריזה עצמה היא קרטון אליו מוצמדת יריעת ניילון שקופה העשוייה מ-3 שכבות של 100% פוליאתילן טהור, עמידה בפני קריעה וניקוב, עם גמישות מירבית. בתנועה קלה הניילון נצמד באופן מושלם למוצר ובכך לא מאפשר את תזוזת המוצר, ומגן גם על מוצרים רגישים ושבירים במשקלים שונים במהלך שרשרת האספקה. גם המוצרים הכבדים ביותר יישארו במקומם לאחר שיופלו ויטולטלו!

בהתאם לתכונות המוצר הנארז ולצרכים השונים, הניילון גמיש וחוזר לצורתו המקורית, כך שניתן לעשות שימוש חוזר באריזה כולה.

ישנן אריזות המתאימות למוצרים המצריכים אריזות אנטי-סטאטיות, חדרים נקיים, אנטי קורוזיה ועוד. הפתרון הייחודי נותן מענה לחברות מתחומים שונים כגון: אלקטרוניקה, מוצרי חשמל שונים כגון מחשבים, טלפונים ניידים, מסכי פלזמה, פלסטיקה, מכניקה, פנאומטיקה, ציוד ומכשור רפואי ובכלל לכל מוצר סטנדרטי או מיוחד ככל שיהיה.

בעזרת האריזות של EMBA PROTEC ניתן לחסוך בעלויות הובלה, אחסון, זמן אריזה, ואחוז החזרות גבוה של מוצרים.

 

 

 

.As a supplier of protective packaging we concentrate our activities on delivering your good safely

That is why we can offer a big experience and the latest innovations to you. To protect your products is our main target but we also consider the whole picture of it

Therefore, you get always a solution which includes there processes like packing time, logistics, purchasing and warehousing. Transport issues and high-value look
.of the packaging solution complete the picture. On this base we choose the right product for you